Usługi

 


Przeprowadzki


Nasz zróżnicowany tabor sprawia, że pod każdą przeprowadzkę jesteśmy w stanie przygotować optymalną ofertę. Wszystkie pojazdy posiadają pełne ubezpieczenie OC i AC, a przewożone nimi towary objęte są polisą OC Przewoźnika. Gwarancji bezpieczeństwa mienia dopełniają specjalistyczne sprzęty, wykwalifikowani kierowcy oraz doświadczeni tragarze.

Cennik:

Cennik przeprowadzek uzależniony jest głównie od odległości jaką należy pokonać i naliczamy go w oparciu o roboczogodziny bądź też przejechane kilometry.

I wariant:

W przypadku lokalnych przeprowadzek obowiązuje stawka za roboczogodzinę:

Samochód z kierowcą - 90 zł/h
W tym przypadku wszystkie przedmioty zostają doniesione do samochodu w zakresie zleceniodawcy. Kierowca pomaga w ich załadowaniu na auto, oraz zabezpiecza towar pasami mocującymi.

Samochód z kierowcą plus 1-2 tragarzy - 115-140 zł/h
Koszt wynajęcia dodatkowego tragarza - 25 zł/h


II wariant:

Cennik ten obowiązuje w przypadku przeprowadzek wymagających przebycia ponad 200km (odległość trasy liczona jest Tam + Powrót):

Stawka transportowa dla tego wariantu wynosi:

Samochód dostawczy o wymiarach: 420x220x220, kubaturze: 20m3 i ładowności 1,5 tony
1 km - 1,40 zł (np. 400 km = 560 zł)
Samochód ciężarowy o wymiarach: 730x250x265, kubaturze: 48m3 i ładowności 5,5 tony
1km – 1,90 zł (np. 400 km = 760 zł)

Podobnie jak w przypadku pierwszego wariantu, również i tutaj istnieje możliwość wynajęcia tragarzy. Roboczogodzina tragarza: 25 zł/h (nieefektywna roboczogodzina tragarza - czas spędzony na dojazdach: 15 zł/h)


Pierwsza godzina płatna w całości, kolejne godziny dzielone są na kwadranse


Przeprowadzki międzynarodowe


Ten typ przeprowadzek realizujemy wyłącznie samochodami dostawczymi.

Stawka transportowa dla tego wariantu wynosi: 1 km – 1,50 zł (np. 800 km = 1200 zł)

Również i tutaj gotowi jesteśmy zapewnić kompleksową obsługę przeprowadzki, z tym że z uwagi na konieczność dalekiej podróży, sugerowana liczba tragarzy wyjeżdżających w miejsce rozładunku wynosi 3 osoby (maksymalna liczba pasażerów w samochodzie dostawczym).

Roboczogodzina tragarza: 30 zł/h (nieefektywna roboczogodzina tragarza - czas spędzony na dojazdach: 15 zł/h)

W przypadku przeprowadzki międzynarodowej, realizowanej bez udziału tragarzy, zleceniodawca może towarzyszyć w transporcie w charakterze pasażera. Nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat.

Potrzebujesz środka transportu do samodzielnego przewiezienia towaru lub wykonania przeprowadzki? Istnieje u nas możliwość wynajęcia samochodu dostawczego lub ciężarowego. Cena wynajmu pojazdu podlega indywidualnej wycenie.
O szczegóły prosimy pytać pod numerem telefonu: 533 555 676.
Materiały dodatkowe
Nasz zespół to odpowiednio przeszkoleni ludzie o wysokiej kulturze osobistej, dyskretni, znający języki obce i potrafiący zachować się w każdej sytuacji.